T550B476M050AH
Numer produktu DigiKey
399-11267-ND
Producent
Numer produktu producenta
T550B476M050AH
Opis
CAP TANT POLY 47UF 50V AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V Osiowa 150mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T550B476M050AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Opakowanie
Zbiorcze
Pojemność
47 µF
Rozmiar / wymiar
0,281" x 0,641" (7,14mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V