T550B127K050AH
Numer produktu DigiKey
399-8556-ND
Producent
Numer produktu producenta
T550B127K050AH
Opis
CAP TANT POLY 120UF 50V AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
120 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V Osiowa 90mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T550B127K050AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
0,281" x 0,641" (7,14mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Pojemność
120 µF
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
50 V