T550B107K060AH
Numer produktu DigiKey
399-7326-ND
Producent
Numer produktu producenta
T550B107K060AH
Opis
CAP TANT POLY 100UF 60V AXIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 60 V Osiowa 100mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T550B107K060AH Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Taca
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,312" x 0,641" (7,92mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Pojemność
100 µF
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
60 V