T550B107K010AH4251
Numer produktu DigiKey
T550B107K010AH4251-ND
Producent
Numer produktu producenta
T550B107K010AH4251
Opis
CAP TANT POLY 100UF 10V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
39 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T550B107K010AH4251 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,281" x 0,641" (7,14mm x 16,28mm) (śr. x dł.)
Pojemność
100 µF
Kod rozmiaru producenta
B
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
10 V