T543X336K035AHW065
Numer produktu DigiKey
399-T543X336K035AHW065TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T543X336K035AHW065
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 65mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T543X336K035AHW065 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65mOhm przy 100kHz