T543X226M050ATE040
Numer produktu DigiKey
399-T543X226M050ATE040TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T543X226M050ATE040CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T543X226M050ATE040DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T543X226M050ATE040
Opis
CAP TANT POLY 22UF 50V 2917
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T543X226M050ATE040 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz