T543X226K063ATW075
Numer produktu DigiKey
399-T543X226K063ATW075TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T543X226K063ATW075CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T543X226K063ATW075DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T543X226K063ATW075
Opis
CAP TANT POLY 22UF 63V 2917
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 63 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T543X226K063ATW075 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm przy 100kHz