T543X157K016AHW080
Numer produktu DigiKey
399-T543X157K016AHW080TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T543X157K016AHW080
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 80mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T543X157K016AHW080 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm przy 100kHz