T543V685K050ATW0657280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 65mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T543V685K050ATW0657280
Numer produktu DigiKey
T543V685K050ATW0657280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T543V685K050ATW0657280
Opis
CAP TANT POLY 6.8UF 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T543V685K050ATW0657280 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
6.8 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
50 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
65mOhm przy 100kHz