T543O477M016AHE020
Numer produktu DigiKey
399-16564-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-16564-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-16564-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T543O477M016AHE020
Opis
CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2924 (7360 metryczne) 20mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T543O477M016AHE020 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2924 (7360 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
O
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
20mOhm przy 100kHz