T543O476M050AHE060 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2924 (7361 metryczne) 60mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T543O476M050AHE060
Numer produktu DigiKey
399-T543O476M050AHE060TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T543O476M050AHE060
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T543O476M050AHE060 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7361 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
O
Napięcie - znamionowe
50 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz