T543B106M025AHE100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T543B106M025AHE100
Numer produktu DigiKey
T543B106M025AHE100-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T543B106M025AHE100
Opis
CAP TANT POLY 10UF 25V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T543B106M025AHE100 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
25 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz