T541X687M004AH6710 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T541X687M004AH6710 |
Opis | CAP TANT POLY 680UF 4V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 99 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 680 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 10mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T541X687M004AH6710 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent KEMET | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 680 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,169" (4,30mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta X |
Napięcie - znamionowe 4 V | Parametry znamionowe COTS |
Typ Odlewane | Funkcje Wysoka niezawodność |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 10mOhm przy 100kHz | Bazowy numer produktu |