T541X476K035AH8610 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 60mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T541X476K035AH8610
Numer produktu DigiKey
T541X476K035AH8610-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T541X476K035AH8610
Opis
CAP TANT POLY 47UF 35V 2917
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60mOhm przy 100kHz