T541X227M016AH6710
Numer produktu DigiKey
399-8555-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8555-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8555-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T541X227M016AH6710
Opis
CAP TANT POLY 220UF 16V 2917
Szczegółowy opis
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T541X227M016AH6710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz