T541X156M063AH6710
Numer produktu DigiKey
399-T541X156M063AH6710TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T541X156M063AH6710CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T541X156M063AH6710DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T541X156M063AH6710
Opis
CAP TANT POLY 15UF 63V 2917
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 63 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T541X156M063AH6710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm