T541X156K063CH6510 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 63 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T541X156K063CH6510
Numer produktu DigiKey
399-T541X156K063CH6510TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T541X156K063CH6510
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T541X156K063CH6510 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
15 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 100kHz