T540D475K063CT6720 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 63 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T540D475K063CT6720
Numer produktu DigiKey
399-T540D475K063CT6720TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T540D475K063CT6720
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T540D475K063CT6720 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
4.7 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
63 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz