T540D227K004AH8705 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T540D227K004AH8705
Numer produktu DigiKey
T540D227K004AH8705-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T540D227K004AH8705
Opis
CAP TANT POLY 220UF 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T540D227K004AH8705 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
220 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz