T540D157M010AH6710
Numer produktu DigiKey
399-6331-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-6331-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-6331-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T540D157M010AH6710
Opis
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T540D157M010AH6710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
150 µF
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz