T540D157M006AH8705WAFL jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 40mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T540D157M006AH8705WAFL
Numer produktu DigiKey
T540D157M006AH8705WAFL-ND
Producent
Numer produktu producenta
T540D157M006AH8705WAFL
Opis
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T540D157M006AH8705WAFL Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taca
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
40mOhm przy 100kHz