T540D106M050AH6710
Numer produktu DigiKey
399-8553-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8553-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8553-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T540D106M050AH6710
Opis
CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T540D106M050AH6710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Seria
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Pojemność
10 µF
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±20%
Parametry znamionowe
COTS
Napięcie - znamionowe
50 V
Funkcje
Wysoka niezawodność
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz