T540D106K050AT8710
Numer produktu DigiKey
399-T540D106K050AT8710TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T540D106K050AT8710
Opis
CAP TANT SMD POLYMER HI-REL
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T540D106K050AT8710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V
Parametry znamionowe
COTS
Typ
Odlewane
Funkcje
Wysoka niezawodność
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm przy 100kHz