T540B476K006AH8710 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1411 (3528 metryczne) 80mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T540B476K006AH8710
Numer produktu DigiKey
T540B476K006AH8710-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T540B476K006AH8710
Opis
CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T540B476K006AH8710 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80mOhm przy 100kHz