T530Y687M004ATE005
Numer produktu DigiKey
399-4750-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-4750-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-4750-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T530Y687M004ATE005
Opis
CAP TANT POLY 680UF 4V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 5mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T530Y687M004ATE005 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
680 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
Y
Napięcie - znamionowe
4 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5mOhm przy 100kHz