T530Y337M006ATE0107280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 155
Arkusz danych
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 10mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T530Y337M006ATE0107280
Numer produktu DigiKey
399-T530Y337M006ATE0107280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T530Y337M006ATE0107280
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T530Y337M006ATE0107280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Pojemność
330 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Napięcie - znamionowe
6.3 V