T530X687M004AHE006
Numer produktu DigiKey
399-T530X687M004AHE006TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T530X687M004AHE006
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 6mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T530X687M004AHE006 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
6mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Pojemność
680 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
4 V