T530X477M006AHE004
Numer produktu DigiKey
399-10379-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10379-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10379-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T530X477M006AHE004
Opis
CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 4mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T530X477M006AHE004 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
6.3 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
4mOhm przy 100kHz