T530X108M003AHE010
Numer produktu DigiKey
T530X108M003AHE010-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T530X108M003AHE010
Opis
CAP TANT POLY 1000UF 3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 3 V 2917 (7343 metryczne) 10mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T530X108M003AHE010 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
1000 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
3 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10mOhm przy 100kHz
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Dostępne do zamawiania
Sprawdź czas realizacji
Zapasy z platformy handlowej: 500 wyświetl teraz
Taśma i szpula (TR)
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
500W magazynie