T530D157M010AHE005
Numer produktu DigiKey
399-T530D157M010AHE005TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T530D157M010AHE005
Opis
CAP TANT POLY 150UF 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
55 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 5mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T530D157M010AHE005 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
150 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5mOhm przy 100kHz