T529P226M010AAE150
Numer produktu DigiKey
399-T529P226M010AAE150TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T529P226M010AAE150CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T529P226M010AAE150DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T529P226M010AAE150
Opis
CAP TANT POLY 22UF 10V 0805
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T529P226M010AAE150 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz