T529P106M010AAE200
Numer produktu DigiKey
399-17689-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-17689-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-17689-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T529P106M010AAE200
Opis
CAP TANT POLY 10UF 10V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 0805 (2012 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T529P106M010AAE200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
KEMET
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
P
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz