T527S106M025ATE150 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T527S106M025ATE150 |
Opis | CAP TANT POLY 10UF 25V 1206 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 15 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 150mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T527S106M025ATE150 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Producent KEMET | Trwałość przy temperaturze 1000h przy 105°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 10 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,047" (1,20mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta S |
Napięcie - znamionowe 25 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 150mOhm przy 100kHz |