T527S106M025ATE150
Numer produktu DigiKey
399-T527S106M025ATE150TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T527S106M025ATE150CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T527S106M025ATE150DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T527S106M025ATE150
Opis
CAP TANT POLY 10UF 25V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1206 (3216 metryczne) 150mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T527S106M025ATE150 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
S
Napięcie - znamionowe
25 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150mOhm przy 100kHz