T527I336M010ATE200
Numer produktu DigiKey
399-10530-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-10530-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-10530-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T527I336M010ATE200
Opis
CAP TANT POLY 33UF 10V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 200mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T527I336M010ATE200 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
I
Napięcie - znamionowe
10 V