T525D107M010AHE025
Numer produktu DigiKey
399-T525D107M010AHE025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T525D107M010AHE025CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T525D107M010AHE025DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T525D107M010AHE025
Opis
CAP TANT POLY 100UF 10V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
50 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T525D107M010AHE025 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz