T523H477M016APE0707280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2924 (7360 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T523H477M016APE0707280
Numer produktu DigiKey
T523H477M016APE0707280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T523H477M016APE0707280
Opis
CAP TANT POLY 470UF 16V 2924
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T523H477M016APE0707280 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
2924 (7360 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,236" (7,30mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Pojemność
470 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
H
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz