T521X337M016ATE0257280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Polytech
Vishay Sprague
KYOCERA AVX
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521X337M016ATE0257280
Numer produktu DigiKey
399-T521X337M016ATE0257280TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521X337M016ATE0257280
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T521X337M016ATE0257280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Pojemność
330 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
16 V