T521W476M020ATE045
Numer produktu DigiKey
399-18660-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18660-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18660-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T521W476M020ATE045
Opis
CAP TANT POLY 47UF 20V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T521W476M020ATE045 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
20 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm przy 100kHz