T521V686M016ATE05077NT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 16 709
Arkusz danych
W magazynie: 950
W magazynie: 90
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KYOCERA AVX
W magazynie: 20
KYOCERA AVX
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521V686M016ATE05077NT
Numer produktu DigiKey
399-T521V686M016ATE05077NT-ND
Producent
Numer produktu producenta
T521V686M016ATE05077NT
Opis
68.0UF 16.0V
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Skrzynka
Pojemność
68 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V