T521V476M020ATE055 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T521V476M020ATE055 |
Opis | CAP TANT POLY 47UF 20V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 41 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T521V476M020ATE055 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Producent KEMET | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 47 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,079" (2,00mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta V |
Napięcie - znamionowe 20 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 55mOhm przy 100kHz |