T521V476M016ATE055
Numer produktu DigiKey
399-13116-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-13116-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-13116-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T521V476M016ATE055
Opis
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T521V476M016ATE055 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz