T521V107M016ATE050 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 79 528
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 71 118
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 303
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm przy 100kHz