T521V106M050AME090
Numer produktu DigiKey
399-T521V106M050AME090TR-ND - Taśma i szpula (TR)
399-T521V106M050AME090CT-ND - Taśma cięta (CT)
399-T521V106M050AME090DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T521V106M050AME090
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T521V106M050AME090 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Producent
KEMET
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
10 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V