T521V106M050AHE090 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 782
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 18 177
Nowości w DigiKey
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521V106M050AHE090
Numer produktu DigiKey
399-T521V106M050AHE090TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521V106M050AHE090
Opis
10.0UF 50.0V
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
10 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V