T521D226M050AHE090 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 399-T521D226M050AHE090TR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | T521D226M050AHE090 |
Opis | CAP TANT SMD POLYMER |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 10 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T521D226M050AHE090 Modele |
Kategoria | Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 90mOhm przy 100kHz |
Producent KEMET | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Seria | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 125°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 2917 (7343 metryczne) |
Pojemność 22 µF | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Napięcie - znamionowe 50 V | Kod rozmiaru producenta D |