T521D107M020ATE0557333 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 424
Arkusz danych
W magazynie: 0
Panasonic Industry
Panasonic Industry
W magazynie: 212
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 34
Ilustracja dla T521D107M020ATE0557333 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521D107M020ATE0557333
Numer produktu DigiKey
399-T521D107M020ATE0557333TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521D107M020ATE0557333
Opis
100.UF 20.0V
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 20 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Pojemność
100 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Napięcie - znamionowe
20 V