T521B226M016AHE0907280 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
Panasonic Industry
Panasonic Industry
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T521B226M016AHE0907280
Numer produktu DigiKey
T521B226M016AHE0907280-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T521B226M016AHE0907280
Opis
CAP TANT POLY 22UF 16V 1411
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T521B226M016AHE0907280 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
22 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V