T520Y157M010AHE025 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 1 500
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 500
Panasonic Industry
Vishay Sprague
W magazynie: 500
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
T520Y157M010AHE025
Numer produktu DigiKey
399-T520Y157M010AHE025TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520Y157M010AHE025
Opis
CAP TANT SMD POLYMER
Standardowy czas realizacji przez producenta
42 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T520Y157M010AHE025 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm przy 100kHz
Producent
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
150 µF
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Napięcie - znamionowe
10 V