T520V476M016AHE070 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KEMET
W magazynie: 1 000
Arkusz danych
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 567
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 70mOhm przy 100kHz
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KEMET Webinar - Polymer Capacitors - Your Solution When MLCC Lead Times Are Tight
T520V476M016AHE070
Numer produktu DigiKey
T520V476M016AHE070-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
T520V476M016AHE070
Opis
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
T520V476M016AHE070 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Producent
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,075" (1,90mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
16 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
70mOhm przy 100kHz